אתר התורמים של ישראל

ארגון נספי העולים מאתיופיה לישראל דרך סודן (ע~ר) – עמותה מספר 580711653

שם העמותה : ארגון נספי העולים מאתיופיה לישראל דרך סודן (ע~ר)

מספר העמותה: 580711653

שם העמותה באנגלית:

סטטוס העמותה: רשומה

סיווג פעילות עיקרי של העמותה: מורשת או הנצחה

סיווג משני של העמותה: אחר – מורשת והנצחה

שנת דיווח דוח כספי אחרון : 

מחזור כספי (הכנסות):

סך הוצאות העמותה: 0

כמות מתנדבים:

כמות עובדים:

מספר חברי עמותה:

איזורי פעילות:

שנת דיווח אחרונה:

שם אגודה עותומנית:

כתובת העמותה: אלכסנדרוני 9, כפר סבא

מיקוד: 4450311

מטרות עמותה: פעילות למען הכרה של מוסדות המדינה בעולים שנספו בדרך מאתיופיה לישראל דרך סודן והכרה בבני משפחותיהם.~הקמה והפעלה של ארכיון שיקבץ וישמר תיעוד של מקרים ומאורעות אשר התרחשו במסע העלייה לישראל.~מתן תמיכה וסיוע למשפחות עולים מאתיופיה אשר נספו בסודן~קיום ארועי התרמה עבור מימון הניהול והארגון ולצורך מימוש מטרותיו~קביעת יום זיכרון לאומי-רשמי עבור הנצחת חללי העולים מאיתיופיה אשר נהרגו בדרך לשיראל

 

מדוע חשוב לתרום לעמותות

תרומה בביט לעמותה הוא צורה מעולה לתת מעט מהזמן והכסף שלנו כדי לעזור לקהילות ולארגונים שלא יכולים להתקיים מבלי לקבל סיוע כספי. כדי לתת תרומה בביט, אין צורך בהרבה מאמצים, וזה מאפשר לנו לעזור לעמותות לעשות את העבודה שלהן בצורה יעילה ומהירה יותר.

תרומה בביט הוא גם צורה מאובטחת יותר לתרומה, מאשר תרומה דרך מזומן או כרטיס אשראי. בנוסף, עלות ההעברה נמוכה יותר מאשר בכרטיס אשראי וזה אומר שיותר כסף יכול להגיע לעמותה.

כל תרומה בביט קטנה או גדולה, משמעותית ועוזרת לעמותה להמשיך לתת לקהילה ולפתח את עצמה. ככל שיותר אנשים נותנים תרומות בביט לעמותה, כך יהיה להם יותר יכולת לפעול ולעשות שינוי חיובי עבור הקהילה. לסיכום, תרומה בביט היא צורה קלה ובטוחה לתת תמיכה לעמותות ולסייע לקידום החברה והקהילה באופן כללי.

עמותות נוספות באותו יישוב

עמותות נוספות באותו נושא

עמותות אחרות שאולי יעניינו אותך