אתר התורמים של ישראל

דיור חיים בגבע בנימין (ע~ר) – עמותה מספר 580583193

שם העמותה : דיור חיים בגבע בנימין (ע~ר)

מספר העמותה: 580583193

שם העמותה באנגלית:

סטטוס העמותה: רשומה

סיווג פעילות עיקרי של העמותה: שיכון ופיתוח עירוני

סיווג משני של העמותה: שיכון ובינוי

שנת דיווח דוח כספי אחרון : 2021

מחזור כספי (הכנסות): 0

סך הוצאות העמותה: 0

כמות מתנדבים: 1

כמות עובדים: 0

מספר חברי עמותה: 7

איזורי פעילות: ירושלים

שנת דיווח אחרונה: 2021

שם אגודה עותומנית:

כתובת העמותה: נחמה 4, ירושלים

מיקוד: 0

מטרות עמותה: להקים בבניה עצמית אזור או אזורי מגורים במקום או במקומות שונים בארץ עבור חברי העמותה ובני משפחותיהם בלבד~ על מנת לשפר את תנאי המגורים ואיכות החיים של חברים שיתקבלו לעמותה עפ~י קריטריונים שייקבעו על ידה~ ובין השאר יחולו ההוראות הבאות: כל חבר יממן את מלוא עלות הנכסים להם יזכה כתוצאה מחברותו בעמותה או בקשר אליה. כספי תרומות~ מענקים~ סיועים~ מתנות והקצבות~ אם יינתנו לעמותה~ ישמשו לצרכים ציבוריים בלבד~ כגון הוצאות העמותה כתאגיד~ מבני ציבור~ תשתית וכיו~ב. נכסי העמותה והכנסותיה משמשים אך ורק למטרות העמותה וחלוקת רווחים או טובות הנאה בכל צורה שהיא~ בין חבריה~ אסורה.

 

מדוע חשוב לתרום לעמותות

תרומה בביט לעמותה הוא צורה מעולה לתת מעט מהזמן והכסף שלנו כדי לעזור לקהילות ולארגונים שלא יכולים להתקיים מבלי לקבל סיוע כספי. כדי לתת תרומה בביט, אין צורך בהרבה מאמצים, וזה מאפשר לנו לעזור לעמותות לעשות את העבודה שלהן בצורה יעילה ומהירה יותר.

תרומה בביט הוא גם צורה מאובטחת יותר לתרומה, מאשר תרומה דרך מזומן או כרטיס אשראי. בנוסף, עלות ההעברה נמוכה יותר מאשר בכרטיס אשראי וזה אומר שיותר כסף יכול להגיע לעמותה.

כל תרומה בביט קטנה או גדולה, משמעותית ועוזרת לעמותה להמשיך לתת לקהילה ולפתח את עצמה. ככל שיותר אנשים נותנים תרומות בביט לעמותה, כך יהיה להם יותר יכולת לפעול ולעשות שינוי חיובי עבור הקהילה. לסיכום, תרומה בביט היא צורה קלה ובטוחה לתת תמיכה לעמותות ולסייע לקידום החברה והקהילה באופן כללי.

עמותות נוספות באותו יישוב

עמותות נוספות באותו נושא

עמותות אחרות שאולי יעניינו אותך