אתר התורמים של ישראל

דרך הטאקוונדו (ע~ר) – עמותה מספר 580692937

שם העמותה : דרך הטאקוונדו (ע~ר)

מספר העמותה: 580692937

שם העמותה באנגלית:

סטטוס העמותה: רשומה

סיווג פעילות עיקרי של העמותה: ספורט

סיווג משני של העמותה: אחר – ספורט

שנת דיווח דוח כספי אחרון : 

מחזור כספי (הכנסות): 206051

סך הוצאות העמותה: 0

כמות מתנדבים: 10

כמות עובדים: 12

מספר חברי עמותה: 7

איזורי פעילות:

שנת דיווח אחרונה: 2021

שם אגודה עותומנית:

כתובת העמותה: מסדה 11, גבעתיים

מיקוד: 5332743

מטרות עמותה: אירגון~ ניהול והפעלת פעילויות בענף ספורט הטאקוונדו.~השתתפות בתחרויות שונות באופן מאורגן ויצוגי במסגרת ליגה מסודרת.~התאחדות או איגוד ספורט~ או במסגרת ספורט עממי ו/או לא מקצועי של הטאקוונדו וההגנה העצמית.~פיתוח~ קידום ועידוד ענף הספורט וכן טיפוח ועידוד ספורטאים בתחרויות שונות בארץ לרבות הכשרת ספורטאים בענף הטאקוונדו לאולימפיאדה.

 

מדוע חשוב לתרום לעמותות

התנדבות בעמותה היא דרך חשובה ומשמעותית להיות חלק מהקהילה ולתרום למטרות שלה. כשאתם מתנדבים, אתם מקדמים פעילות חינוכית, חברתית ותרבותית, מסייעים לאנשים ומשפחות זקוקים לעזרה, ומפעילים פעולות למען צדק חברתי ולקידום מטרות חשובות נוספות.
בנוסף, התנדבות בעמותה מציעה לכם הזדמנות לפתח יכולות וכישורים חדשים, לפגוש אנשים חדשים ולחבר אתכם לקהילה. כך, ההתנדבות מאפשרת לכם להפוך לחלק מהמערכת החברתית ולתרום לשינוי חברתי חיובי.
כמו כן, ההתנדבות יכולה לסייע לכם לקבל תחושה של השפעה חיובית והצלחה אישית, כאשר אתם מסייעים לאחרים ומפעילים שינוי חברתי בקהילה שלכם.
בסופו של דבר, התנדבות בעמותה היא דרך משמעותית להיות חלק מהקהילה ולתרום לשינוי חברתי חיובי. היא מספקת הזדמנות לפתח יכולות ולקדם מטרות חשובות, וגם מאפשרת לכם לקבל תחושה של השפעה חיובית והצלחה אישית.

עמותות נוספות באותו יישוב

עמותות נוספות באותו נושא

עמותות אחרות שאולי יעניינו אותך