אתר התורמים של ישראל

האורקסטרה – בית לג'אז ישראלי (ע~ר) – עמותה מספר 580582955

שם העמותה : האורקסטרה – בית לג'אז ישראלי (ע~ר)

מספר העמותה: 580582955

שם העמותה באנגלית:

סטטוס העמותה: נמחקה

סיווג פעילות עיקרי של העמותה: תרבות או אמנות

סיווג משני של העמותה: אחר – תרבות ואומנות

שנת דיווח דוח כספי אחרון : 

מחזור כספי (הכנסות):

סך הוצאות העמותה: 0

כמות מתנדבים:

כמות עובדים:

מספר חברי עמותה:

איזורי פעילות:

שנת דיווח אחרונה:

שם אגודה עותומנית:

כתובת העמותה: רפידים 56, תל אביב – יפו

מיקוד: 6901515

מטרות עמותה: נוכחות קבועה של תזמורת ג'אז ישראלית ברמה הגבוהה ביותר~ איגוד נגנים מצטיינים~ סולנים ובולטים בארץ לצורך יצירה מקורית ישראלית משותפת. חינוך לג'אז וליצירה מקורית לנוער ולמוסיקאים בתחילת דרכם. הפצת המוסיקה לקהל בכל רחבי הארץ וייצוג ישראל בעולם. שיתוף פעולה עם מוסיקאים מכל גווני הקשת המוסיקלית הקיימת בישראל. האורקסטרה היא המייצג של מוסיקה מקורית~ איכותית וסקרנית בישראל.

 

מדוע חשוב לתרום לעמותות

שוקלים לתרום לעמותה כלשהי? תרומה לעמותה יכולה להיות דרך מצוינת להחזיר לקהילה. אם אתם מתלבטים לאיזו עמותה לתרום, אנחנו באתר ממליצים על עמותת לחיות בכבוד שמחלקת ארוחות חמות לניצולי שואה, או על קרן עולל, שמפעילה את פרוייקט תינוקות של החיים ומחלקת ארגזי מוצרים לאמהות קשות יום לתינוקות עד גיל שנה. כמובן שישנן עוד הרבה עמותות מומלצות, וכשאתם בוחרים למי מהן לתרום, המלצה שלנו היא לבחור עמותה שאתם מתחברים למטרה שלה, כזו שאם רק היה לכם זמן פנוי הייתם יוצרים איתה קשר ומבקשים להגיע להתנדב כמה שעות כדי לסייע לעמותה, ואם אתם מתלבטים לגבי עמותה כזו או אחרת – תרגישו חופשי לשאול אותנו באתר, או לפנות לעמותה ולשאול אותה ישירות.

עמותות נוספות באותו יישוב

עמותות נוספות באותו נושא

עמותות אחרות שאולי יעניינו אותך

מתי בפעם האחרונה, עשית משהו בשביל מישהו?

מתאים לך לבוא לקחת חלק בפעילות התנדבותית כלשהי למען הקהילה? יש לנו במאגר לא מעט עמותות שישמחו לסיוע של מתנדבים, אם זה לארוז ארוחות, או לחלק ערכות קפה לחיילים, או לארוז מטרנות לתינוקות ועוד. יכול להתאים? במידה וכן, נרשמים לעדכונים דרך הטופס הבא:

אין לניצולי השואה זמן לחכות לתקציבים. הם רעבים עכשיו!

לתרומת ארוחות חמות לניצולי השואה - לחצו על הכפתור