אתר התורמים של ישראל

מוסיקה ללא גבולות (ע~ר) – עמותה מספר 580583250

שם העמותה : מוסיקה ללא גבולות (ע~ר)

מספר העמותה: 580583250

שם העמותה באנגלית:

סטטוס העמותה: רשומה

סיווג פעילות עיקרי של העמותה: תרבות או אמנות

סיווג משני של העמותה: אחר – תרבות ואומנות

שנת דיווח דוח כספי אחרון : 

מחזור כספי (הכנסות):

סך הוצאות העמותה: 0

כמות מתנדבים:

כמות עובדים:

מספר חברי עמותה:

איזורי פעילות:

שנת דיווח אחרונה:

שם אגודה עותומנית:

כתובת העמותה: הקשת 2, קריית אונו

מיקוד: 5540101

מטרות עמותה: ליזום ולהפעיל פרויקטים בתחום המוסיקה הקלאסית. ליזום~ להפעיל ולבצע פרויקטים בנושאים הקשורים למוסיקה קלאסית. להפיץ ולקדם את המוסיקה הקלאסית באוכלוסייה הכללית ובקרב ילדים ובני נוער בפרט. הנגשת מוסיקה קלאסית בקרב אוכלוסיות מוחלשות באמצעות הדרכות חווייתיות~ הרצאות וקונצרטים. ארגון רסיטלים~ פסטיבלים וקונצרטים בארץ ובעולם. חיזוק והעצמת כישורי חיים על פלטפורמה מוסיקלית.

 

מדוע חשוב לתרום לעמותות

תרומה בביט לעמותה הוא צורה מעולה לתת מעט מהזמן והכסף שלנו כדי לעזור לקהילות ולארגונים שלא יכולים להתקיים מבלי לקבל סיוע כספי. כדי לתת תרומה בביט, אין צורך בהרבה מאמצים, וזה מאפשר לנו לעזור לעמותות לעשות את העבודה שלהן בצורה יעילה ומהירה יותר.

תרומה בביט הוא גם צורה מאובטחת יותר לתרומה, מאשר תרומה דרך מזומן או כרטיס אשראי. בנוסף, עלות ההעברה נמוכה יותר מאשר בכרטיס אשראי וזה אומר שיותר כסף יכול להגיע לעמותה.

כל תרומה בביט קטנה או גדולה, משמעותית ועוזרת לעמותה להמשיך לתת לקהילה ולפתח את עצמה. ככל שיותר אנשים נותנים תרומות בביט לעמותה, כך יהיה להם יותר יכולת לפעול ולעשות שינוי חיובי עבור הקהילה. לסיכום, תרומה בביט היא צורה קלה ובטוחה לתת תמיכה לעמותות ולסייע לקידום החברה והקהילה באופן כללי.

עמותות נוספות באותו יישוב

עמותות נוספות באותו נושא

עמותות אחרות שאולי יעניינו אותך