אתר התורמים של ישראל

עמותת אוחוד ללחאג' ואלעומרה (ע~ר) – עמותה מספר 580622272

שם העמותה : עמותת אוחוד ללחאג' ואלעומרה (ע~ר)

מספר העמותה: 580622272

שם העמותה באנגלית:

סטטוס העמותה: רשומה

סיווג פעילות עיקרי של העמותה: דת

סיווג משני של העמותה: ארגון דת מוסלמי

שנת דיווח דוח כספי אחרון : 

מחזור כספי (הכנסות):

סך הוצאות העמותה: 0

כמות מתנדבים:

כמות עובדים:

מספר חברי עמותה:

איזורי פעילות:

שנת דיווח אחרונה:

שם אגודה עותומנית:

כתובת העמותה: כפר קרע 0, כפר קרע

מיקוד: 3007500

מטרות עמותה: לרשום עולי רגל לחאג' ולעומרה~ להיות בקשר ובתיאום עם משרד הדתות הירדני~ משרד הואקף בירושלים באמצעות: הקמת משרד ראשי לעמותה ומשרדים ברחבי הארץ. שיתוף פעולה עם הרשויות השונות במדינה ועם הרשויות בירדן. שיתוף פעולה עם המעברים לצורך הקלת המעבר של עולי הרגל. להיות נוכחים במכרזים הנערכים בירדן להסעה והלנת עולי הרגל. ארגון~ עיון~ הדרכה לעולי הרגל. פרסום והפצה של הודעות. קידום והפצת ספרות בכל הנוגע למצוות העלייה לרגל. ניצול האינטרנט ואמצעים אלקטרוניים אחרים לקידום הרמה וההכשרה המקצועית של העובדים בענף. ייעוץ לציבור עולי הרגל באמצעות פרסום~ כנסים~ עלונים.

 

מדוע חשוב לתרום לעמותות

התנדבות בעמותה היא דרך חשובה ומשמעותית להיות חלק מהקהילה ולתרום למטרות שלה. כשאתם מתנדבים, אתם מקדמים פעילות חינוכית, חברתית ותרבותית, מסייעים לאנשים ומשפחות זקוקים לעזרה, ומפעילים פעולות למען צדק חברתי ולקידום מטרות חשובות נוספות.
בנוסף, התנדבות בעמותה מציעה לכם הזדמנות לפתח יכולות וכישורים חדשים, לפגוש אנשים חדשים ולחבר אתכם לקהילה. כך, ההתנדבות מאפשרת לכם להפוך לחלק מהמערכת החברתית ולתרום לשינוי חברתי חיובי.
כמו כן, ההתנדבות יכולה לסייע לכם לקבל תחושה של השפעה חיובית והצלחה אישית, כאשר אתם מסייעים לאחרים ומפעילים שינוי חברתי בקהילה שלכם.
בסופו של דבר, התנדבות בעמותה היא דרך משמעותית להיות חלק מהקהילה ולתרום לשינוי חברתי חיובי. היא מספקת הזדמנות לפתח יכולות ולקדם מטרות חשובות, וגם מאפשרת לכם לקבל תחושה של השפעה חיובית והצלחה אישית.

עמותות נוספות באותו יישוב

עמותות נוספות באותו נושא

עמותות אחרות שאולי יעניינו אותך