אתר התורמים של ישראל

פתח תקווה אוהבת חיות (ע~ר) – עמותה מספר 580597219

שם העמותה : פתח תקווה אוהבת חיות (ע~ר)

מספר העמותה: 580597219

שם העמותה באנגלית:

סטטוס העמותה: רשומה

סיווג פעילות עיקרי של העמותה: סביבה ובעלי חיים

סיווג משני של העמותה: דאגה לרווחת בעלי חיים

שנת דיווח דוח כספי אחרון : 

מחזור כספי (הכנסות):

סך הוצאות העמותה: 0

כמות מתנדבים:

כמות עובדים:

מספר חברי עמותה:

איזורי פעילות:

שנת דיווח אחרונה:

שם אגודה עותומנית:

כתובת העמותה: האביב 3, פתח תקווה

מיקוד: 4902214

מטרות עמותה: עיקור וסירוס חתולי רחוב בפתח תקווה (ובמידת האפשר גם בישובים השכנים). מניעת המתה של חיות בריאות (או חיות שמצבן מאפשר ריפוי~ תוך הפעלת שיקול דעת סביר). מציאת בתים לחיות נטושות (באמצעות אימוץ~ אומנה~ פרסום~ קיום ימי אימוץ וכדומה). תמיכה והדרכה למאכילי חתולי רחוב בפתח תקווה (ובמידת האפשר גם בישובים השכנים). הקמת נקודות האכלה בפתח תקווה (ובמידת האפשר גם ביישובים השכנים)~ תוך פיקוח על אוכלוסיית החתולים ורוחתם. שמירה על חוקי צער בעלי חיים ומניעת התעללות והזנחה של בעלי חיים. קידום מודעות הציבור לעיקור וסירוס וליחס נאות לבעלי חיים. מענה ועזרה לכלל אוכלוסיית העיר ושכנותיה בנושא חיות משוטטות או מטרדים הקשורים לבעלי חיים. קיום קשר עם הגורמים הרלוונטיים בעיריית פ~ת ועם גופים ציבוריים~ ממשלתיים ואחרים אשר להם השפעה על רווחת בעלי החיים.

 

מדוע חשוב לתרום לעמותות

תרומה בביט לעמותה הוא צורה מעולה לתת מעט מהזמן והכסף שלנו כדי לעזור לקהילות ולארגונים שלא יכולים להתקיים מבלי לקבל סיוע כספי. כדי לתת תרומה בביט, אין צורך בהרבה מאמצים, וזה מאפשר לנו לעזור לעמותות לעשות את העבודה שלהן בצורה יעילה ומהירה יותר.

תרומה בביט הוא גם צורה מאובטחת יותר לתרומה, מאשר תרומה דרך מזומן או כרטיס אשראי. בנוסף, עלות ההעברה נמוכה יותר מאשר בכרטיס אשראי וזה אומר שיותר כסף יכול להגיע לעמותה.

כל תרומה בביט קטנה או גדולה, משמעותית ועוזרת לעמותה להמשיך לתת לקהילה ולפתח את עצמה. ככל שיותר אנשים נותנים תרומות בביט לעמותה, כך יהיה להם יותר יכולת לפעול ולעשות שינוי חיובי עבור הקהילה. לסיכום, תרומה בביט היא צורה קלה ובטוחה לתת תמיכה לעמותות ולסייע לקידום החברה והקהילה באופן כללי.

עמותות נוספות באותו יישוב

עמותות נוספות באותו נושא

עמותות אחרות שאולי יעניינו אותך