אתר התורמים של ישראל

צדק – נגה (ע~ר) – עמותה מספר 580590990

שם העמותה : צדק – נגה (ע~ר)

מספר העמותה: 580590990

שם העמותה באנגלית:

סטטוס העמותה: נמחקה

סיווג פעילות עיקרי של העמותה: ארגוני סנגור~ שינוי חברתי ופוליטי

סיווג משני של העמותה: סיוע משפטי

שנת דיווח דוח כספי אחרון : 

מחזור כספי (הכנסות):

סך הוצאות העמותה: 0

כמות מתנדבים:

כמות עובדים:

מספר חברי עמותה:

איזורי פעילות:

שנת דיווח אחרונה:

שם אגודה עותומנית:

כתובת העמותה: דבורנית 21, נס ציונה

מיקוד: 7420546

מטרות עמותה: לספק תמיכה והשתתפות כספית בשכה~ט המשפטי של כל חבר שקיבל דרישה לתשלום חוב שאינו מגובה בראיות ו/או מגובה בראיות אלקטרוניות לכאורה ואשר העמותה באמצעות היועץ המשפטי שלה החליטה שהיא מטפלת בדרישה לתשלום חוב מסוגה. רשימת הדרישות לתשלום חוב שבהן מטפלת העמותה תפורסם באתר העמותה. לספק תמיכה והשתתפות כספית בשכה~ט המשפטי של חבר שקיבל דרישה לתשלום חוב אשר התגבש לכאורה מול כל חברה אשר העמותה פרסמה את שמה באופן ברור באתר העמותה.

 

מדוע חשוב לתרום לעמותות

תרומה בביט לעמותה הוא צורה מעולה לתת מעט מהזמן והכסף שלנו כדי לעזור לקהילות ולארגונים שלא יכולים להתקיים מבלי לקבל סיוע כספי. כדי לתת תרומה בביט, אין צורך בהרבה מאמצים, וזה מאפשר לנו לעזור לעמותות לעשות את העבודה שלהן בצורה יעילה ומהירה יותר.

תרומה בביט הוא גם צורה מאובטחת יותר לתרומה, מאשר תרומה דרך מזומן או כרטיס אשראי. בנוסף, עלות ההעברה נמוכה יותר מאשר בכרטיס אשראי וזה אומר שיותר כסף יכול להגיע לעמותה.

כל תרומה בביט קטנה או גדולה, משמעותית ועוזרת לעמותה להמשיך לתת לקהילה ולפתח את עצמה. ככל שיותר אנשים נותנים תרומות בביט לעמותה, כך יהיה להם יותר יכולת לפעול ולעשות שינוי חיובי עבור הקהילה. לסיכום, תרומה בביט היא צורה קלה ובטוחה לתת תמיכה לעמותות ולסייע לקידום החברה והקהילה באופן כללי.

עמותות נוספות באותו יישוב

עמותות נוספות באותו נושא

עמותות אחרות שאולי יעניינו אותך