אתר התורמים של ישראל

קרן גבעתיים לפיתוח (ע~ר) – עמותה מספר 580720027

שם העמותה : קרן גבעתיים לפיתוח (ע~ר)

מספר העמותה: 580720027

שם העמותה באנגלית:

סטטוס העמותה: רשומה

סיווג פעילות עיקרי של העמותה: שיכון ופיתוח עירוני

סיווג משני של העמותה: אחר – שיכון ופיתוח עירוני

שנת דיווח דוח כספי אחרון : 

מחזור כספי (הכנסות):

סך הוצאות העמותה: 0

כמות מתנדבים:

כמות עובדים:

מספר חברי עמותה:

איזורי פעילות:

שנת דיווח אחרונה:

שם אגודה עותומנית:

כתובת העמותה: כף גימל 54, גבעתיים

מיקוד: 5353227

מטרות עמותה: לייסד מועדון כלכלי – חברתי בגבעתיים אשר יפעל בתיאום ובשיתוף פעולה מלא עם עירית גבעתיים ובמסגרתו לתכנן~ ליזום~ לארגן~ לבצע~ להקים~ ללוות פרויקטים בתחומי חינוך ~ רווחה~ תרבות~ חברה~ רווחה~ סביבה~ מדע וטכנולוגיה~ חדשנות ויזמות~ בריאות~ ספורט~ מדע~ שימור אתרים~ ריכוז ושימור ההיסטוריה של העיר~ קידום ילדים~ נוער~ מבוגרים וגמלאים.~לעודד~ לסייע בתכנון פיתוחה~ קידומה ואיכלוסה של גבעתיים~ לסייע בתכנון מבני ציבור~ מוסדות תרבות~ חברה~ ספורט~ חינוך וכל מטרה חוקית לטובת גבעתיים- כפי שהעמותה תמצא לנכון.~העמותה תהא רשאית לגייס~ לאסוף~ לערוך מגביות ולקבל מתנות~ תרומות~ הענקות~ עיזבונות מכל אדם~ תאגיד~ מוסד ממשלתי או רשות מקומית בארץ או בחו~ל לטובת מטרות העמותה.

 

מדוע חשוב לתרום לעמותות

תרומה לעמותה היא לא רק תרומה לארגון ספציפי, אלא גם תרומה לקהילה כולה. כשאתם תורמים לעמותה, נותנים תרומה בביט או בכל דרך אחרת, אתם מסייעים למטרות חשובות ומשמעותיות, כגון מאבק בפגיעות חברתיות, תמיכה בקידום החינוך והתרבות, ותמיכה בחולים ובזקנים. כך, התרומה שלכם מסייעת להפעיל את העמותה ולעזור לקהילה בצורות שונות.

בנוסף, תרומה לעמותה יכולה לעורר את המודעות לנושאים חשובים בקהילה ולקדם שינוי חברתי ופוליטי. כך, הפעילות של העמותה מצמצמת פערים חברתיים ומקדמת שיוויון וצדק חברתי. בסופו של דבר, תרומה לעמותה היא תרומה לקהילה, שמסייעת לה בצורה משמעותית להגשמת מטרות וצרכים חשובים.

עמותות נוספות באותו יישוב

עמותות נוספות באותו נושא

עמותות אחרות שאולי יעניינו אותך