אתר התורמים של ישראל

ב.ע.מ. (בית~ עבודה~ משפחה) (ע~ר) – עמותה מספר 580607729

שם העמותה : ב.ע.מ. (בית~ עבודה~ משפחה) (ע~ר)

מספר העמותה: 580607729

שם העמותה באנגלית:

סטטוס העמותה: רשומה

סיווג פעילות עיקרי של העמותה: בריאות או הצלת חיים

סיווג משני של העמותה: מוסדות שיקום

שנת דיווח דוח כספי אחרון : 

מחזור כספי (הכנסות):

סך הוצאות העמותה: 0

כמות מתנדבים:

כמות עובדים:

מספר חברי עמותה:

איזורי פעילות:

שנת דיווח אחרונה:

שם אגודה עותומנית:

כתובת העמותה: השומר 7, עפולה

מיקוד: 1843407

מטרות עמותה: להעלות את אחוזי ההצלחה של בוגרי נוער בסיכון בהשתלבותם חזרה לקהילה~ לאור העובדה הידועה שבוגרי נוער בסיכון חווים טראומה~ הלם~ הסתגרות~ כישלון במעברים ממסגרת סגורה וחזרה לקהילה~ דבר העלול להוביל חזרה למעגל הפשיעה והעבריינות. העמותה תעשה מעבר זה רך יותר דרך הפעלת פעילויות העשרה וסדנאות העונות לצורכיהם: ליווי במציאת עבודה~ עזרה בהכנת קורות חיים~ הכנה לראיונות עבודה ולווי פיזי בעת הצורך. הכוונה וייעוץ כלכלי~ התנהלות כלכלית תקינה יומית. שיתוף פעולה עם מוסדות בארץ כדי לעודד מימוש פעולות המסייעות להשגת המטרות הנ~ל.

 

מדוע חשוב לתרום לעמותות

תרומה לעמותה היא לא רק תרומה לארגון ספציפי, אלא גם תרומה לקהילה כולה. כשאתם תורמים לעמותה, נותנים תרומה בביט או בכל דרך אחרת, אתם מסייעים למטרות חשובות ומשמעותיות, כגון מאבק בפגיעות חברתיות, תמיכה בקידום החינוך והתרבות, ותמיכה בחולים ובזקנים. כך, התרומה שלכם מסייעת להפעיל את העמותה ולעזור לקהילה בצורות שונות.

בנוסף, תרומה לעמותה יכולה לעורר את המודעות לנושאים חשובים בקהילה ולקדם שינוי חברתי ופוליטי. כך, הפעילות של העמותה מצמצמת פערים חברתיים ומקדמת שיוויון וצדק חברתי. בסופו של דבר, תרומה לעמותה היא תרומה לקהילה, שמסייעת לה בצורה משמעותית להגשמת מטרות וצרכים חשובים.

עמותות נוספות באותו יישוב

עמותות נוספות באותו נושא

עמותות אחרות שאולי יעניינו אותך