אתר התורמים של ישראל

logo-new

"כי יהיה בך אביון.. לא תאמץ את לבבך.. כי פתח תפתח את ידך לו.." (דברים ט"ו, ז'-י"א).

עמותת 'לחיות בכבוד' מספקת לניצולי שואה וקשישים הנמצאים במצוקת רעב, מזון חם, מזין ובריא, ומאפשרים להם את הצורך הבסיסי לחיות בכבוד.

 בזכותכם, העמותה פועלת במטרה להגיע לעוד ועוד ניצולי שואה וקשישים, להעניק להם את צרכי המחיה הדרושים להם מתוך כבוד והמון אהבה ותשומת לב. 

בזכותכם, פעילי העמותה מגיעים ל32 נקודות חלוקה: רחובות, קריית עקרון, ראשל"צ, בת ים, חולון, אשקלון, פתח תקווה ועוד

 בזכות הקהילה התומכת ששנוצרה בזכותכם, פעילי העמותה יכולים לעזור להם בכל יום ולאורך כל ימות השנה והחגים.

המטבח של העמותה מבשל ומפיץ 2000 ארוחות חמות בכל יום! האוכל המחולק בהכשר רבנות ירושלים מהדרין

כל זה בזכותכם! הפעילות שלנו במספרים:

הצטרפו ליותר מ 50,054 תומכים
תרמו עכשיו ארוחות חמות טעימות
לעוד קשיש או ניצול שואה, מכל הלב

לחיות בכבוד – עזרה למשפחות ע"ר
העמותה מוכרת לצרכי מס: 580224863

עמותת "לחיות בכבוד" בתקשורת:

פורסם ב במעריב, 31/03/2024 :

במחווה לשלמה מנצור, החטוף המבוגר ביותר המוחזק בשבי חמאס, אשר ציין בשבוע שעבר את יום הולדתו ה־86, אירחה עמותת לחיות בכבוד את השף שגב משה יחד עם נועם ספיר, נכדתו של שלמה.
יחד הם הכינו את המנה האהובה על מנצור: חמין עיראקי – טבית. בסיום המפגש הצטרפה נועם למתנדבי העמותה, הם חילקו את המנה לקשישים, ובהם ניצולי שואה, הנתמכים בעמותה.

לאייטם במעריב ===> לחצו כאן

פורסם ב YNET ב 17/04/2023 :

"חוסר אונים מוחלט – מה יעשה קשיש בן 80?"
לרגל יום השואה והגבורה המצוין היום קוראים בעמותת 'לחיות בכבוד' להתגייס לכבודם של הניצולים האחרונים. העמותה מספקת לניצולי שואה וקשישים הנמצאים במצוקת רעב, מזון חם, מזין ובריא, ומאפשרים להם את הצורך הבסיסי לחיות בכבוד.
עמותת "לחיות בכבוד" החלה את פעילותה לפני 30 שנה במטבח הביתי של ארז קרלנשטיין, רס"ן במיל' בחיל האוויר יחד עם אשתו, שזיהו בקרבתם קשישים הזקוקים לסיוע באוכל. ככל שעברו השנים, הפעילות הלכה וגדלה וכיום העמותה מעניקה ארוחות מבושלות ליותר מ-1,500 ניצולי שואה ועוד כ-500 קשישים שאינם ניצולי שואה, מידי יום.

לכתבה המלאה ב YNET==> לחצו כאן

פורסם ב MAKO ב 16/04/2023 :

פעילות העמותה שגדלה מיום ליום, תלויה בתרומות. "כל תרומה הולכת לקשישים וניצולי שואה שזקוקים לאוכל מוכן כי הם לא יכולים לבשל לעצמם", מסביר ארז קרלנשטיין, מנכ"ל עמותת "לחיות בכבוד" ומוסיף, "מה שהם צריכים זה משהו פרקטי וזה בדיוק מה שאנו עושים, מביאים להם ארוחות מוכנות מידי יום".

לכתבה המלאה במאקו ===> לחצו כאן

מתוך ערוץ היוטיוב של עמותת לחיות בכבוד

בערוץ 12 במהדורה המרכזית הגיעו לרדת לשטח ולפגוש את ניצולי השואה📣📣

כל הקשישים והמבודדים שבעקבות הקורונה נשארו בבידוד חודשים ביחד עם חני נחמיאס ומיקי קם שמחלקות ואורזות ארוחות חמות במטבח שלנו הקשישים נשארו אבודים ללא תמיכה נפשית ואוכל חם ואנחנו פה למענם.